تبلیغات
معرق چوب و آشنائی باآثار(خاتم وخاتم سازی وغیره....mehr54.b36@gmail.com - گفتگوی هارمونیک
در باره ما

گفتگوی هارمونیک از تاریخ ۱۳۸۳/۰۱/۱۶ بعنوان یک وبلاگ آغاز بکار کرد و پس از مشاهده استقبال هنر دوستان فعال در اینترنت، از تاریخ ۱۳۸۳/۰۴/۱۳ با انجام تغییراتی در نحوه نوشتن مطالب و رابط کاربر، سعی شد تا این رسانه اینترنتی از حالت وبلاگ به سایت تبدیل شود. 

استقبال و تماسهای مداوم خوانندگان محترم با مسئولین سایت همواره ما را در راه ارائه خدمات بهتر تشویق می کرد بگونه ای که در تاریخ ۱۳۸۳/۱۰/۱۲ برای ارائه خدمات بهتر، طی توافقی که با شرکت فن آوری داده های داتیس پارس انجام گرفت، این شرکت بعنوان حامی مالی و فنی گفتگوی هارمونیک قبول مسئولیت نمود. 

حمایت مسئولین شرکت داتیس پارس از یک طرف و راهنمایی همیشگی خوانندگان سایت باعث شد تا گفتگوی هارمونیک بتواند همواره مورد توجه طیف وسیعی از علاقمندان به موسیقی در اینترنت باشد. 

همواره سعی شده تا گفتگوی هارمونیک به طبقه بندی یا نوع خاصی از موسیقی تعلق نداشته باشد و در ارائه نوشته ها هنجارهای اجتماعی رعایت شوند. هدف اصلی گفتگوی هارمونیک بالا بردن سطح دانش و معلومات دوستداران هنر موسیقی است و به همین علت هر گونه مطلبی که به نوعی به موسیقی مربوط باشد از از کلاسیک ایرانی (اصیل) گرفته تا کلاسیک غربی، سازشنانی، آموزش تئوری، ریاضیات و فیزیک موسیقی، موسیقی فیلم و ... مورد توجه سایت قرار داشته است. 

منابع تهیه مطالب همانگونه که در قسمت کپی رایت توضیح داده شده است، به غیر از معلومات و دانسته های همکاران رسمی سایت، اغلب از کتابها و سایت های معتبر در زمینه موسیقی هستند. 

جا دارد اضافه کنیم که برای پوشش دادن زمینه های مختلف در موسیقی، گفتگوی هارمونیک از توانایی های همکاران افتخاری سایت همواره استفاده کرده است. بگونه ای که درصد قابل توجهی از نوشته های سایت از طریق ارسال مطالب از نقاط مختلف کشور و حتی خارج از کشور تهیه می شود که جا دارد در اینجا از همه این عزیزان تشکر و قدردانی شود. 

گفتگوی هارمونیک یک رسانه مستقل بوده و به هیچ دسته یا نگرش خاصی از موسیقی تعلق ندارد و از همه دست اندرکاران موسیقی دعوت می کند تا در صورت تمایل مقالات و نوشته های خود را برای انتشار برای ما ارسال کنند. 
فن 
امیدواریم بتوانیم با کمک شما دوستداران موسیقی خدمت کوچکی به هنر دوستان کشور عزیزمان بنماییم. 

.: Weblog Themes By BlackSkin :.